Silverstop, Svea Svensson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEA SVENSSON, stop, silver, Stockholm 1914, cylindrisk form med insvängd midja, handtag i form av vildsvinsbete, invändigt förgyllt, höjd 15,5 cm, total vikt ink bete ca 437 g
Slitage kring fästet vid beten
680041
2019-09-24