Brevkniv i sterlingsilver

Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver
Brevkniv i sterlingsilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVKNIV, sterlingsilver, signerad Rey Urban, stämplad 1976, längd 21 cm, total vikt ca 110 g

SMärre slitage

680042

2019-09-24