Piedestal med Ytterfoder

Piedestal med Ytterfoder
Piedestal med Ytterfoder
Piedestal med Ytterfoder
Piedestal med Ytterfoder
Piedestal med Ytterfoder
Piedestal med Ytterfoder

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

PIEDESTAL med YTTERFODER, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, porslin, piedestalens höjd ink ytterfoder ca 88, diamater på ytterfoder ca 30 cm

litet nagg kring piedestalen,

680067

2019-09-24