Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
PIEDESTAL med YTTERFODER, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, porslin, piedestalens höjd ink ytterfoder ca 88, diamater på ytterfoder ca 30 cm
litet nagg kring piedestalen,
680067
2019-09-24