Lars Larsson & co
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS LARSSON & CO, silver, 3 dlr, 1881, Stockholm, nyrenässans, bestående av 1 kaffekanna, 1 kanna, 1 skål, samtliga stämplade Lars Larsson & Co, Stockholm 1881 total vikt ink pärlemorsinlägg vid hänkeln på kaffekannan ca 1161 g
Smärre slitage
680076
2019-09-24