Lars Larsson & co

Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co
Lars Larsson & co

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS LARSSON & CO, silver, 3 dlr, 1881, Stockholm, nyrenässans, bestående av 1 kaffekanna, 1 kanna, 1 skål, samtliga stämplade Lars Larsson & Co, Stockholm 1881 total vikt ink pärlemorsinlägg vid hänkeln på kaffekannan ca 1161 g

Smärre slitage

680076

2019-09-24