Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSBRICKA, nysilver, 1900-talets första hälft, troligen England. Rokokobrätte, graverad dekor med roccailler, på fötter. Längd med handtag ca 68x40,5 cm.
Smärre ytslitage.
680086
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här