Serveringsbricka nysilver

Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSBRICKA, nysilver, 1900-talets första hälft, troligen England. Rokokobrätte, graverad dekor med roccailler, på fötter. Längd med handtag ca 68x40,5 cm.

Smärre ytslitage.

680086

2019-09-22