Dekorelement 1800-tal

Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DEKORELEMENT, 18 st, 1800-talets slut, papier mache, förgyllda, gotisk form, höjd 22x18 cm

Slitage och mindre skav

680100

2019-09-22