Jim Dine "8 Hearts" färgserigrafi

Jim Dine
Jim Dine
Jim Dine
Jim Dine

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIM DINE (USA, född 1935): "8 Hearts", signerad och daterad i trycket 1970, färgserigrafi, 63x75 cm

Ej examinerad ur ram

680104

2019-09-24