Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JIM DINE (USA, född 1935): "8 Hearts", signerad och daterad i trycket 1970, färgserigrafi, 63x75 cm
Ej examinerad ur ram
680104
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här