Dansk biografisk lexikon

Dansk biografisk lexikon
Dansk biografisk lexikon
Dansk biografisk lexikon
Dansk biografisk lexikon
Dansk biografisk lexikon
Dansk biografisk lexikon

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DANSK BIOGRAFISK LEXIKON (19) tillige omfattende Norge for tidsrummet 1537-1814. utgiven av C f Bricka 1897-1905, 19 vol, samtida hfrbd

Dessa böcker ingår i temaauktionen "Från Rune Kjellanders bibiliotek"

Slitage, blekt, nagg, några blyertspåskrifter, ej genomgångna

680145

2019-09-27