Guldring 1800-tal

Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal
Guldring 1800-tal

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

RING, 18 k guld, 1800-talets mitt, graverad ametist, granater, ringstorlek 18 mm, vikt ca 3,5 g

Åldersrelaterat slitage, ametist med liten skada

680232

2019-09-24