Dux soffa

Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa
Dux soffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1970-tal, Dux, 2-sitsmodell, stomme klädd i mönstrand plyschbrokad, lösa kuddar samt. plymåer klädda i dito textil, etikettmärkt Dux, ben i betsad bok, sitthöjd ca 43 cm, längd 190 cm

Textilen något blekt, bruksslitage

680244

2019-09-22