Karl-Erik Ekselius soffbord

Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Möbler Vetlanda, stomme i teak, undertill bränmärkstämplat, höjd ca 55 cm, skivans mått ca 110x75 cm

Bruksslitage, skivan med ringmärke

680245

2019-09-22