Henning Hougaard oljemålning

Henning Hougaard oljemålning
Henning Hougaard oljemålning
Henning Hougaard oljemålning
Henning Hougaard oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENNING HOUGAARD (1922-1995): Änder vid vattendrag, olja på duk, signerad, ca 65x95cm

Någon smärre repa

680252

2019-10-02