Atenienne 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATENIENNE, 1800-talets andra hälft, mahogny, svarvade delar, konturerade hyllplan, höjd ca 156, 79x42 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador

680259

2019-10-26