Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, empirstil, 1900-talets mitt, kalcit med detaljer i mässing, textil skärm höjd (utan skärm) ca 50 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

680260

2019-09-22