Ljusstakar Gusum
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSUM, ljusstakar, 1 par, stämplade 063, gustaviansk stil, mässing, märkta Gusums bruk, kolonformade på fyrkantig fot med genombruten gallerdekor, på kulfötter, höjd ca 20 cm
Smärre slitage
680262
2019-09-22