Ljusstakar Gusum
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GUSUM, ljusstakar, 1 par, stämplade 063, gustaviansk stil, mässing, märkta Gusums bruk, kolonformade på fyrkantig fot med genombruten gallerdekor, på kulfötter, höjd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
680262
2019-09-22