Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, England, fanérad i mahogny och rot, beslag i mässin, fotavslut i form av klövar, höjd ca 102, 93x54 cm
PROVENIENS: Stopalo
Renoverad, kompletteras, nyckel saknas
680264
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här