Sekretär England

Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England
Sekretär England

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, England, fanérad i mahogny och rot, beslag i mässin, fotavslut i form av klövar, höjd ca 102, 93x54 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad, kompletteras, nyckel saknas

680264

2019-10-26