Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skiva i kolmårdsmarmor, fanérad i mahogny, dekor av rik intarsia, beslag i mässing, höjd 92, 155x65 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nyckel saknas, blekt, skada vid nyckelhål, smärre ytskador
680269
2019-10-26