Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, (4) 1800/1900-tal, 2 lådor, 1 laggkärl, kista med detaljer i smide, kistans höjd ca 30 samt 42x50
Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel till kista nsaknas
680273
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här