Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, (4) 1800/1900-tal, 2 lådor, 1 laggkärl, kista med detaljer i smide, kistans höjd ca 30 samt 42x50

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel till kista nsaknas

680273

2019-09-22