Skåp rokoko
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, rokoko, bemålat, krönet med skuren dekor, överdel med öppningsbara sidostycken, höjd ca 212, 140x68 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nyckel saknas, smärre skador o torrsprickor
680275
2019-10-26