Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, rokoko, bemålat, krönet med skuren dekor, överdel med öppningsbara sidostycken, höjd ca 212, 140x68 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, smärre skador o torrsprickor

680275

2019-10-26