Mona Morales Schildt

Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt
Mona Morales Schildt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA MORALES SHILDT, rumssmycke, grönt underfång, signerad Kosta SH 196/49, höjd ca 14,5 cm

Smärre slitage

680276

2019-09-22