Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 2 dlr, Karl Johan, fanérat i björk, svärtade lister, beslag i förgylld brons, höjd ca 236, 122x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad, smärre ytskador

680277

2019-10-26