Ikon Ryssland
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, Gudsmodern av Smolensk, Centrala Ryssland, 1900-talets första hälft, tempera och olja på pannå, med med metallram i mässing, monterad i ram med glas, ca 21x17 cm (utan ram)
Omfattande slitage på händer och armar, krackelyr
680281
2019-09-22