Gunnar Nylund Vas

Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas
Gunnar Nylund Vas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS samt SKÅL, (5) Gunnar Nylund, Rörstrand samt miniatyr Stålhane, 3 miniatyrer Höganäs, stämplade i godset, glaserat stengods, höjd mellan ca 5,5-26 cm

Minimalt slitage

680287

2019-09-22