Hängskåp 1700-tal

Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, furu, skuren dekor, skåpsdörr med bakomliggande krokar och hylla, bredd 50 cm, djup 21,5 cm, höjd 58,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, sprickor, renoverat samt kompletterat.

680296

2019-09-28