Hängskåp 1700-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGSKÅP, 1700-tal, furu, skuren dekor, skåpsdörr med bakomliggande krokar och hylla, bredd 50 cm, djup 21,5 cm, höjd 58,5 cm.
Åldersrelaterat slitage, sprickor, renoverat samt kompletterat.
680296
2019-09-28