Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER (3) i form av ballerina, 1900-talets mitt samt flicka med blombukett och hund märkta W Germany, samt dansande par på sockeln märkt Claire Volkhart, samt under Schwartzburger Werke...höjd ca 12-32 cm

Finger av på den sittande figuren, smärre slitage

680298

2019-09-22