Stolar Karl Johan

Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 12 st, 1800-talets första hälft, stockholmsarbeten i Karl Johan, mahogny, beslag i mässing, stoppade sitsar, gul klädsel, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS: Stopalo

680299

2019-10-26