Eldskärm Karl Johan

Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan
Eldskärm Karl Johan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDSKÄRM, Karl Johan, fanérad i mahogny, med broderi, höjd ca 125, bredd 79 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

680301

2019-10-26