Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, 1800-talets början, sengustavianskt provinsarbete, sk sullamodell, bemålad, skuren dekor, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 47 cm
PROVENINES: Stopalo
Skador, lagningar
680305
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här