Karmstol sullamodell

Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell
Karmstol sullamodell

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1800-talets början, sengustavianskt provinsarbete, sk sullamodell, bemålad, skuren dekor, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 47 cm
PROVENINES: Stopalo

Skador, lagningar

680305

2019-10-26