Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, Hortmanns art, bemålad, konturerad stenskiva, beslag i mässing, skulpterad benställning, höjd ca 91, 106x65 cm
PROVENINES: Stopalo

Senare bemålning, färgbortfall, renoverad, skador

680310

2019-10-26