Matsalsmöbel Blomstermåla Möbelfabrik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BLOMSTERMÅLA MÖBELFABRIK Matsalsmöbel i gustaviansk stil, lackerad i grönt, bestående av, skåp (höjd 182 cm, bredd 116 cm, djup 45 cm), skänk (höjd 84 cm, längd 165 cm, djup 50 cm), bord (höjd 76 cm, diam 127 cm), 3 iläggsskivor à 60 cm, 6 stolar

bruksslitage, repor

680318

2019-09-22