Spegel svensk empire
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, förgylld och bronserad, skuren dekor och pastellage, ca 153x71 cm
PROVENIENS: Stopalo
Delvis senare glas, smärre skador, bakstycke saknas
680322
2019-10-26