Apoteksvåg

Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg
Apoteksvåg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APOTEKSVÅG, tidigt 1900-tal, 4 enheter med viktsatser, stomme i ek, detaljer i mässing, sockel i svart glas, höjd 42 samt 26x37 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

680328

2019-09-23