Serveringsvagn 1900-tal
2019-09-22
680338
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, mässing, skivor i rökfärgat glas, höjd 58, 67x42 cm
Smärre repor