Psyke Karl Johan

Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan
Psyke Karl Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PSYKE, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, beslag i förgylld brons, spegelns mått ca 178x86 cm
PROVENIENS: Stopalo

I 4 fyra delar, senare glas, bakstycke saknas

680340

2019-10-26