Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, göteborgsarbete i Karl Johan av mästare PG Bylander, fanérad i mahogny, skuren förgylld dekor, ca 220x132 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Smärre dekorskador

680352

2019-10-26