Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, göteborgsarbete i Karl Johan av mästare PG Bylander, fanérad i mahogny, skuren förgylld dekor, ca 220x132 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Smärre dekorskador
680352
2019-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner