Lyktor, 1-par

Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par
Lyktor, 1-par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTOR, 1 par, 1970-tal, Mega Design, Danmark, stomme i mässing, lösa guldtonade kupor med mässingslock, etikettmärkta undertill, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

680358

2019-09-23