Vitrinskåp Grange
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRANGE, vitrinskåp, fanerat i idegran, betsat, överdel med vitrindörrar och glashyllor, underdel med dörrpar samt trähyllor, 1900-/2000-tal, brickmärkt, höjd ca 224, 117 x 49 cm
Bruksslitage
680359
2019-09-22