Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, låda i sargen, höjd ca 76, 126x98 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare lådknoppar
680360
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här