Jean-Pierre Valadier oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN-PIERRE VALADIER (Frankrike, född 1926): "Jeux de plumes", signerad, olja på duk, ca 50x65 cm

680361

2019-09-22