Reinhold Ljunggren färglitgografi

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), motiv med fyr, signerad R. Ljungren, 123/310, färglitografi, bildstorlek ca 39x27 cm

ej examinerad ur ramen

680368

2019-09-23