Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), motiv med fyr, signerad R. Ljungren, 123/310, färglitografi, bildstorlek ca 39x27 cm
ej examinerad ur ramen
680368
2019-09-23