Bokskåp Karl Johan
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny och svärtat trä, höjd ca 245, 130x41 cm, nyckel finns att avhämta vid utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Smärre ytskador o repor
680369
2019-10-26