Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny och svärtat trä, höjd ca 245, 130x41 cm, nyckel finns att avhämta vid utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador o repor

680369

2019-10-26