Arne Andersson, Oljemålning

Arne Andersson, Oljemålning
Arne Andersson, Oljemålning
Arne Andersson, Oljemålning
Arne Andersson, Oljemålning
Arne Andersson, Oljemålning
Arne Andersson, Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ARNE ANDERSSON(f 1933) motiv med sittande man, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad Arne Andersson, mått ca 35x40 cm

680374

2019-09-23