Hörnskåp Danmark

Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark
Hörnskåp Danmark

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, Danmark, betsad björk, höjd ca 226, 110x74 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

680379

2019-10-26