Roland Svensson
2019-09-23
680398
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 42x32 cm
Ej examinerad ur ram